Albumy tradycyjne

Fotoksiazki

Katalog albumow:

Od wielu lat współpracuję z Najlepszefoto.pl, jedną z najlepszych firm w Polsce produkujących fotoksiążki, albumy tradycyjne, personalizowane nośniki zdjęć cyfrowych, opakowania etc... 

Zdjęcia, ich obróbkę graficzną oraz rojekt albumu wykonuję sam od A do Z. Druk i oprawę albumów powierzam profesjonalistom. Oto katalog albumów tej firmy. Obejrzyj i wybierz coś dla siebie.

Wykonane albumy:

Zapraszam tutaj, jeśli chcesz zobaczyć moje gotowe albumy. Są to fotoksiążki, które zostały zrobione dla klientów. Oto przykłady zrealizowanych prac. Niejdnokrotnie przeżyły już setki oglądań, ale cieszą nadal.

Zdjecia w wersji cyfrowej:

Aby zdjęcia mogły być przetrzymywane latami i był do nich zawsze łatwy dostęp. Do każdej pracy dołączam pendrive lub płytę w estetycznym, spersonalizowanym opakowaniu ze zdjęciami w wersji cyfrowej. Z takiego nośnika można bez problemu wydrukować zdjęcia w formacie do 30x40cm w ilości jakiej tylko chcecie;). Przecież zdjęcia prezentują się świetnie również w ramkach na ścianie, czy kominku. Nie wspominając o publikacji w internecie.